Příměstské tábory 2018

29.08.2018

Letošní dva týdny příměstských táborů jsme si užívali plnými doušky. 

Fotky zde.

Velká vedra nás téměř  každý den vyháněla na koupaliště do Zábrdovic, kde jsme si díky umělým vlnám připadli chvílemi jako u moře. Ostatně vlny byly asi největší atrakcí letošních příměšťáků. 

Teplo nás neodradilo ani od procházky po městě s osvěžujícími zastávkami u kašen, od návštěvy dětského hřiště s prolézačkami a v neposlední řadě ani od návštěvy Zetor Gellery- výstavy traktorů, kde si každý vyzkoušel jaké to je být "traktoristou" :-).

Pro ty, kteří zrovna neřádili na koupališti, byl na zahradě k dispozici na osvěžení a mini vodní hrátky nafukovací bazén. Vzájemné stříkání se hadicí bylo také velkou zábavou.

Zvládli jsme i menší úklid zahrady, kde opět hlavní roli hrálo kolečko. Na odvoz pohrabaného nepořádku se stály zástupy :-).

Zkrátka jsme si dva týdny užili jaksepatří. 

Velký dík patří samozřejmě paní ředitelce za poskytnutí prostor školy ke konání táborů, dále skvělým dětem, úžasným rodičům a těm nejvíc fajn kolegyňkám, díky nimž byl tábor plný pohody, pozitivní energie a výborného jídla.  

Konkrétně díky Lence, Peti, Peťuli, Dance, Marianě, Lucce a také Dáši za ochotu a milou návštěvu. A jedno speciální poděkování paní Kružíkové za vynikající domácí dort :-).

V neposlední řadě také městu Brno za poskytnutí dotace ve formě finančního příspěvku na pronájem budovy školy.