Příměstské tábory 2019

25.08.2019

Prázdniny jsou téměř za námi. Pojďme se však podívat, jak jsme si o prázdninách užili příměstské tábory, které letos probíhaly nově ve škole na Františky Skaunicové. Pro nás všechny to byla příjemná změna.  K dispozici byla tělocvična a různé sportovní hry, oblíbený kuličkový bazén, relaxace u pohádek a pc a skvělá zahrada s prolézačkami. Největší zábavou byl samozřejmě bazén, který se po téměř celé dva týdny stal druhým domovem pro Mirdu a Káťu :-). Ale i ostatní děti si v něm užívaly, dokonce i Terezka s Laurinkou. Mlhoviště bylo také velkou atrakcí a příjemných zchlazením. I trampolína byla neustále obsazená. Nechyběly ale ani procházky mimo školu, jako třeba na dětská hřiště či do prodejny rybiček, kde toho bylo hodně k vidění.

Tentokrát jsem se vaření po celé dva týdny ujala já a byla jsem spokojená, protože chutnalo:-), nějaká ta pochvala sama sebe být musí :-D. Samozřejmě moc děkuji kolegyňkám Peti, Lence, Mari, Vendy, Peťuli, Dance a slečně praktikantce Petře za jejich nasazení. Dále dětem za dobrou náladu a pozitivní naladění a rodičům za včasné odchody :-).

Věřím, že se dva týdny líbily nejen dětem a nám, ale i rodičům, kteří si mohli alespoň na pár dní o prázdninách odpočnout a udělat si v klidu své.  

Fotky zde.