Prázdniny jsou téměř za námi. Pojďme se však podívat, jak jsme si o prázdninách užili příměstské tábory, které letos probíhaly nově ve škole na Františky Skaunicové. Pro nás všechny to byla příjemná změna. K dispozici byla tělocvična a různé sportovní hry, oblíbený kuličkový bazén, relaxace u pohádek a pc a skvělá zahrada s prolézačkami. Největší...

Akce Dětský den se spaním ve škole se moc vyvedla. Zasoutěžili jsme si, zatancovali, vyrobili obrázky, oslavili Evčiny narozeniny, zkrátka si užili fajn dva dny. Velké díky patří Evičce za pomoc s přípravou, Zdeničce za zapůjčení soutěží a výborné Vendy, která si nás sama našla a přišla s námi strávit čas.

A je to tady, další spaní ve škole - tentokrát s oslavou dětského dne. Kapacita je opět omezena, proto neváhejte a přihlašte své dítě co nejdříve.

I v letošním roce se opět můžete těšit na příměstské tábory. Pár volných míst by ještě bylo. Máte-li zájem, kontaktujte mě. Už teď se všichni těšíme.

První letošní spaní ve škole se neslo v karnevalovém duchu a moc se vydařilo. Úsměvy dětí mluví samy za sebe :-). Bylo živo, veselo, soutěžilo se, tancovalo a trošku i tvořilo. Velký dík patří Dance mj. za skvělé jídlo, Evči za pomoc s přípravou a odvoz věcí, Anetce za aktivní a pozitivní přístup k dětem a Barči za večer...

Letošní poslední spaní ve škole proběhne z pátku 16. 11. 2018 na sobotu 17. 11. 2018. Začátek opět v 16:00 hod., děti si můžete v sobotu vyzvedávat do 16:00 hod. Pro děti jsou nachystány podzimní dílničky a večerní promítání v tělocvičně.

Dne 6.6. se téměř celá škola vydala do zooparku a dinoparku Vyškov. Po pár prvotních rozpacích se nakonec výlet vydařil a děti si užily mj. jízdu dinovláčkem, pohladily si kozy a podívaly se do Hanáckého statku.

Poslední spaní ve škole v tomto školním roce se uskuteční z pátku 15.6. od 16:00 hod. na sobotu 16.6. do 16:00 hod.

I v letošním roce pořádá spolek příměstské tábory, a to v těchto termínech: 23.7.- 27.7.2018 a 30.7.- 3.8.2018.